Yoga
Trénink celého těla, při kterém se zapotíte, protáhnete a uvolníte. Jako bonus posílíte celé tělo včetně vnitřního stabilizačního systému – centra těla. Super kompenzace k sedavému způsobu života a jednostrannému přetížení z pracovního procesu či sportu. Lekce má svižné tempo plné předklonů, záklonů, úklonů, rotací či výpadů a mnoho dalšího. Jedná se o jednoduché a funkční cvičení s modifikacemi pro každého. Veškerá ztuhlost je pryč, máte pružné tělo a lehký krok, rozsah pohybů je větší a klouby jsou uvolněné. Musíte vyzkoušet!

Fullbody fit training
Intervalový trénink, během kterého procvičíte zejména nohy, hýždě a břicho i vršek těla. Využijete svou vlastní váhu, bosu a další pomůcky – zkrátka se pořádně zapotíte. Na začátku lekce probíhá zahřátí těla, následně 3 x 15 minut intervalů, kde intenzivně zkombinujeme silové cviky se cviky o vyšší frekveci (kardio) a na závěr nesmí chybět protažení a uvolnění.

Candlelight flow
Relaxační hodina za světla svíček, během které vás čeká protažení celého těla, uvolnění a strečink lehce inspirovaný jógou. Celé cvičení spočívá v pomalém protahování ve stoje i na podložce se zakončením krátkou relaxací. Lekce jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí srovnat a uvolnit své tělo i mysl.

Skupinové lekce si můžete rezervovat online nebo telefonicky na čísle +420 731 747 909.

PIŠTE NÁM SVOJE DOTAZY!