O našem gymu

EXTRIFIT GYM Resslova je Oficiální tréninkové centrum značek HAMMER STRENGTH, HOIST Fitness a ARSENAL STRENGTH. Můžete si tak užít jediné takto exkluzivně vybavené klimatizované fitness v Hradci Králové a širokém okolí. Centrum vybavené jedinečnými špičkovými stroji HOIST, HAMMER, Life Fitness a ARSENAL STRENGTH je určeno pro všechny, kteří preferují aktivní životní styl. Skvěle si zacvičí každý bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice. Uvítáme s úsměvem všechny, kdo se u nás rozhodnou udělat něco pro své tělo. S radostí uspokojíme potřeby kondičních sportovců, skalních fanoušků tvrdých tréninků, kteří touží bourat hranice lidských možností, profesionálních sportovců i milovníků vytrvalostních sportů. EXTRIFIT GYM Resslova je tu pro všechny, kteří chtějí využít nejlepších možností, které fitness svět nabízí.

Vybavenost gymu

EXTRIFIT GYM Resslova si zakládá na vstřícném přístupu ke klientům, skvělé atmosféře, čistotě a maximálním pohodlí, k němuž neodmyslitelně patří také klimatizace. Jedinečný moderní design, velké množství denního světla, prostorné šatny a naprosto unikátní stroje od předních amerických značek, jako HOIST Fitness, HAMMER STRENGTH, ARSENAL STRENGTH a Life Fitness, to je gró našeho fitness centra. Nejen dámy ocení jednoznačně nejlepší špičkové fitness schody a běžecké pásy s dotykovým LCD. K dispozici máte exkluzivně vybavené fitness široko daleko s rozsáhlou cardio zónou, trenažéry, funkční zónou a příjemnou kavárnou. Víme, že si k nám návštěvníci chodí pořádně zacvičit, a hlavně aktivně odpočinout, proto se snažíme, aby jim prostředí pomohlo ve výsledcích jejich snažení. Věříme, že EXTRIFIT GYM Resslova, oficiální tréninkové centrum značek HAMMER STRENGTH, HOIST Fitness a ARSENAL STRENGTH, bude váš druhý domov. Bar je vybaven širokou škálou sportovní výživy od firmy EXTRIFIT. Veškerý sortiment EXTRIFIT samozřejmě nakoupíte za internetové ceny!

7 dní

v týdnu otevřeno

63 strojů

a dalších 25 stanovišť

1200

měsíční permanentka

Ukázka prostor

Přijďte ozkoušet na vlastní kůži jedinečné stroje a vybavení profesionálního fitness centra v Hradci Králové a širokém okolí. Překonejte vlastní limity!

5 důvodů proč nás navštívit

EXTRIFIT GYM Resslova je TOP místo v Hradci Králové pro maximální výkon a nejrychlejší osobní progres!

Celé fitness klimatizováno
Špičkově vybavená zóna cardio
Jedinečné americké stroje HOIST Fitness
Specialisté na stravu a tréninky
Prodej suplementů značky Extrifit
3000+ kg

závaží

12

trenérů

1230

pro trénování