Vojta Koritenský

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem profesionální kulturista, dlouhodobě působím jako osobní trenér a člen Extrifitteamu. Vytvářím nejlepší možné zázemí našeho gymu a pomáhám klientům s osobním progresem. Rád pomohu s tréninky i jídelníčkem za účelem nejlepších výsledků klienta. Věnuji se také sportovcům se závodními ambicemi. Mé významné úspěchy jsou 1. místo Mistrovství Světa NABBA 2010, 1. místo Arnold Classic am. Europe 1. místo Olympia am. Europe 2014, 1. místo DALLAS PRO 2016 men´s 212lb (kvalifikace na Mr. Olympia), 16. místo Mr. Olympia 2016 .

Michaela Besniková

Osobní fitness trenérka

Něco o mně
Ahoj, já jsem Míša.
Miluji sport, kterému se plně věnuji a mou vášní je fitness, proto bylo mým cílem stát se fitness instruktorkou. Nejvíce zkušeností v oblasti fitness sportu jsem získala v Rakousku.
Snažím se motivovat a inspirovat lidi ke zdravému životnímu stylu. Proto budu ráda když vaší cestou půjdeme společně a dojdeme tak k vytouženému cíli.

Petr Novák

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Chceš změnit svůj životní styl a něco pro sebe udělat? Sníš o lepší postavě, přeješ si zhubnout, přibrat, zesílit, zlepšit fyzičku nebo zpevnit a zformovat postavu, ukážu ti cestu. Po více jak dvacetileté praxi sestavím individuální plán na míru úplnému začátečníkovi i pokročilému cvičenci podle jeho přání a možností. Začít se dá kdykoliv, tak neřeš věk ani pohlavní a pojď si plnit sny.

Lucie Poživilová, DiS.

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Cvičím přes 30 let, mám trenérskou licenci 2. třídy, absolvovala jsem studium fyzioterapie a jako zdravotní sestra se denně setkávám s pohybovými a jinými zdravotními obtížemi. Sestavím trénink, který krok za krokem dokáže problémy odstranit či minimalizovat. Začít dělat něco se svým tělem i přes zdravotní omezení se dá v každém věku. Pokud se chceš ve cvičení posunout dále, ráda ti vytvořím tréninkový a výživový plán, povedu tě, ukáži a opravím techniku cviků. Jsem aktivní závodnice ve womens physique. Trénink je možný i v německém jazyce.

Daniel Hejduk

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Cvičení a zdravému životnímu stylu se věnuji dlouhou řadu let a nejsem zastáncem drastických přístupů a diet. Dle individuálních potřeb a kondice pomohu k celkové změně životního stylu. Sestavím cvičební a stravovací plán, naučím správnou techniku cviků, budu kontrolovat výsledky a upravovat plány. Rád předám znalosti z trenérských kurzů na vojenské univerzitě v USA, které mi v různých přístupech „otevřely“ oči.

Viktor Zetocha

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Fitness se pro mě stalo spíš životním smyslem, než stylem. Baví mě předávat své znalosti druhým a pomáhat jim na jejich cestě. Osobní tréninky, jídelní a tréninkové plány, to vše na míru individuálním potřebám. Pomůžu jak začátečníkovi, tak pokročilému cvičenci. Jsem aktivní závodník kategorie Men’s physique.

Jirka Benda

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Výkonnostní posun a správně uzpůsobená strava je pro mně životním stylem. Dokáži pomoci s formováním postavy, nabíráním svalové hmoty a redukcí tuku, zlepšením fyzické kondice a síly, jídelníčky a tréninkovými plány i přípravou na kulturistické závody. Sám jsem dosáhl několika úspěchů – 3. místo na Mistrovství Čech juniorů 2016, 3. na místo Mistrovství České republiky juniorů 2016 a 4. místo na Mistrovství Čech mužů 2017.

Tereza Jirásková

Osobní fitness trenérka

Něco o mně
Cvičení se postupem času stalo mým obrovským koníčkem a každodenní rutinou, a proto jsem se jednoho dne rozhodla pro trenérský kurz a možnost předávat tak vášeň ke cvičení dál. Jestli tě neláká primárně jen dřít na strojích, budeme se věnovat cvičení s volnou váhou ve funkční zóně, můžeme se zaměřit na větší vytrvalost, flexibilitu a mobilitu,.. Mám zkušenosti s jógou i crossfitem, ráda ti tedy trénink obohatím i o tyto oblasti. Těším se na naši spolupráci!

PIŠTE NÁM SVOJE DOTAZY!