Vojta Koritenský

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem profesionální kulturista, dlouhodobě působím jako osobní trenér a člen Extrifitteamu. Vytvářím nejlepší možné zázemí našeho gymu a pomáhám klientům s osobním progresem. Rád pomohu s tréninky i jídelníčkem za účelem nejlepších výsledků klienta. Věnuji se také sportovcům se závodními ambicemi. Mé významné úspěchy jsou 1. místo Mistrovství Světa NABBA 2010, 1. místo Arnold Classic am. Europe 1. místo Olympia am. Europe 2014, 1. místo DALLAS PRO 2016 men´s 212lb (kvalifikace na Mr. Olympia), 16. místo Mr. Olympia 2016 .

Michaela Besniková

Osobní fitness trenérka

Něco o mně
Ahoj, moje jméno je Michaela a fitness trenérem jsem přes 8 let.
Proč ti právě já dokážu pomoci dosáhnout svých cílů?
Za svou fitness kariéru jsem si prošla spousty pádů a musela vyzkoušet vše možné abych našla tu správou cestu, proto jsem si jistá, že dokážu své zkušenosti uplatnit a najít řešení na mnoho problému ať už se to týká jídelníčku a vztahu k jídlu, správné techniky při cvičení či pořádné dávky motivace ke změně k lepší verzi sama sebe.
Bude mi ctí tě na tvé cestě doprovázet a společně tak dosáhnout stanovených cílů a soustředit se na mentální pohodu.

Petr Novák

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Chceš změnit svůj životní styl a něco pro sebe udělat? Sníš o lepší postavě, přeješ si zhubnout, přibrat, zesílit, zlepšit fyzičku nebo zpevnit a zformovat postavu, ukážu ti cestu. Po více jak dvacetileté praxi sestavím individuální plán na míru úplnému začátečníkovi i pokročilému cvičenci podle jeho přání a možností. Začít se dá kdykoliv, tak neřeš věk ani pohlavní a pojď si plnit sny.

Jirka Benda

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Výkonnostní posun a správně uzpůsobená strava je pro mně životním stylem. Dokáži pomoci s formováním postavy, nabíráním svalové hmoty a redukcí tuku, zlepšením fyzické kondice a síly, jídelníčky a tréninkovými plány i přípravou na kulturistické závody. Sám jsem dosáhl několika úspěchů – 3. místo na Mistrovství Čech juniorů 2016, 3. na místo Mistrovství České republiky juniorů 2016 a 4. místo na Mistrovství Čech mužů 2017.

Olga Prázová

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Potřebuješ zlepšit kondici, zpevnit se nebo být konečně šťastný/á ve svém těle? „Stačí přijít“ to je mé motto pro všechny, kdo chtějí začít či se posunout a neví třeba úplně jak na to. Sport mne provází od mala, cvičením a fitness se zabývám od svých 17 let. V současné době trénuji a jsem ve fitness stále aktivní – věnuji se mu závodně. Projdeme spolu Tvé potřeby a přání a pustíme se do toho. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, zdokonalíme spolu i Tvé stravovací návyky, které s cvičením úzce souvisí. Jsem tu pro Tebe a opravdu – stačí přijít. Už teď se těším!

Viktor Zetocha

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Fitness se pro mě stalo spíš životním smyslem, než stylem. Baví mě předávat své znalosti druhým a pomáhat jim na jejich cestě. Osobní tréninky, jídelní a tréninkové plány, to vše na míru individuálním potřebám. Pomůžu jak začátečníkovi, tak pokročilému cvičenci. Jsem aktivní závodník kategorie Men’s physique.
Hi, I’m Viktor, your personal trainer, if you want to learn how to exercise, let me know. I also do personal training in English.

Matyas Obst

Osobní trenér

Něco o mně
Možnost trénovat a být součástí změny stylu života klienta, se stalo vášní nikoliv prací. Celý život se věnuji sportu, který se stal mojí náplní a smyslem života.
Jsem sice velmi mladý, ale se zkušeností trénovat klienty, kteří trpí zdravotními potížemi.
Chceš-li změnit životní styl, rád se stanu součástí, dosažení cíle, ať už zlepšit stravu, zredukovat tuk, svalový rozvoj či zlepšit vytrvalost.
Zaměřuji se na techniku a provádění cviků, abychom společně předešli možným zraněním.

Míša Rohlíková

Osobní trenérka

Něco o mně
Ahoj, s fitness světem jsem se setkala před více než 8 lety a z koníčku se stal životní styl. Možnost trénovat jsem si splnila akreditovanou certifikací od Fitness institutu. Po úspěšném absolvování kurzu mohu tuto vášeň, informace a vědomosti předávat dál.
Ke každému klientovi přistupuji dle individuálních potřeb a přání. Pokud jsi začátečník nebo pokročilý a chceš si zlepšit svůj životní styl, ozvi se mi a ráda ti pomůžu na tvé cestě.
Nikdy není pozdě začít, tak do toho pojďme společně.

Budu se těšit na spolupráci, Míša.

Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Radek Kyzivát, kulturistice a fitness se věnuji už víc jak 10 let. Razím heslo: „nikdy není pozdě začít a vždy je prostor pro zlepšení“. Tak se neboj mě kontaktovat nebo si mě klidně nejdříve prohlídni na instagramu kyzi_radek . Spolu tvé plány, jak se zlepšit, dáme určitě do kupy. Mé zkušenosti snad dostatečně dokazují medailové pozice právě v kulturistice, a to například i dvojnásobné vítězství na mistrovství Čech. Budu se rád podílet i na tvém zlepšení a společně určitě najdeme cestu, abys byl/a se sebou spokojený/á.

Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Martin a fitness je jak mým koníčkem, tak životním stylem. Věnuji se mu již přes 10 let a své nasbírané zkušenosti aplikuji a předávám dál svým klientům. Naučím tě nejen jak správně cvičit, ale i jak nad daným tréninkem přemýšlet, aby byl co nejvíce efektivní. Věnuji se zejména začátečníkům, kteří chtějí změnit svůj životní styl a naučit správnou techniku cviků, ale i závodníkům v silovém trojboji. Mé zkušenosti dokazují například absolutní vítězství na Světovém poháru, světový rekord ve dřepu, národní rekordy, umístění na mistrovství světa a několikanásobné mistrovství ČR. Jak říkám „trénink je dřina, ale i zábava“. Tak se budu těšit!

Alina Moshenská

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Jmenuji se Alina a celý život sportuji. Během školních let jsem dělala atletiku, hrála volejbal, basketbal a stolní tenis. S fitness jsem se setkala před 5 lety, zamilovala jsem se do tohoto sportu a začala snít o tom, že se jednou stanu trenérkou. A tak jsem nakonec vystudovala vysokou školu pedagogickou a začala pracovat jako trenérka.
Již 3 roky úspěšně pracuji jako osobní trenérka, pomáhám ženám být krásné, zdravé a šťastné. Také učím dodržovat správnou, vyváženou stravu pro nejlepší výsledky. Budu ráda, když se mnou dosáhnete svého vytouženého cíle.

Tomáš Világi

Osobní trenér

Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Tom.
Fitness a zdravému životnímu stylu se věnuji už dlouhé roky, za které jsem nabral dostatek zkušeností a chtěl bych je předávat dál svým klientům. Mimo jiné se závodně věnuji kulturistice, takže v téhle oblasti mám také co nabídnout.
Mým cílem je, aby každý klient, který mě osloví, si přišel na své. Ať už jako začátečník, pokročilý cvičenec, nebo cvičenec se závodními ambicemi. Mojí hlavní prioritou je individuální přístup, skrze který zapracujeme na vytoužených cílech. Nabízím osobní tréninky v Extrifit Gym, pomohu sestavit tréninkový a stravovací plány, které budou odpovídat vašim potřebám.
Pokud vás zaujaly mé služby, neváhejte mě kontaktovat.

PIŠTE NÁM SVOJE DOTAZY!