EXTRIFIT GYM
Back
NextFitness:Nejmodernější fitness centrum v Hradci Králové.

Čistý moderní design, denní světlo, pohodlné šatny a hlavně kvalitní stroje od předních značek, to je základ našeho fitness centra. Máme pro vás k dispozici skvěle vybavené fitness s cardio zónou, s funkční zónou, multifunkčním sálem a příjemnou kavárnu.

Základem EXTRIFIT GYM je vstřícný přístup ke klientům, příjemná atmosféra, čistota a pohodlí. Vnímáme, že návštěvníci si k nám chodí hlavně aktivně odpočinout a pocit, který si u nás navodí se odráží ve vnímání celého fitness centra i ve výsledcích jeho snažení. Proto se vždy budeme snažit, aby EXTRIFIT GYM byl Váš druhý domov. Jsme připraveni přivítat a uspokojit potřeby "víkendových", kondičních sportovců, kteří si chtějí udržovat vitalitu a cvičení vnímají jako doplňkovou záležitost k všednímu životu či jiným aktivitám, tak skalní fanoušky tvrdých tréninků, kteří touží bourat hranice lidských možností. Bar je vybaven širokou škálou sportovní výživy od firmy EXTRIFIT. U nás můžete zakoupit i veškerý sortiment sportovní výživy od firmy EXTRIFIT za internetové ceny!

EXTRIFIT GYM je fitness centrum pro všechny bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice. Uvítáme s úsměvem každého, kdo se rozhodne se k nám připojit a udělat něco pro své tělo.


Provozní Řád Extrifit Gym - ke stažení ZDEAdresa a Kontakt

Svitavská 1814/2, 50003 Hradec Králové

731 747 909 info@extrifit-gym.cz

Fakturační údaje

IČ: 02048744 DIČ: 02048744

Praha 1 - Lodecká 1181/4, 110 00,
214968 C, Městský soud v Praze

Naši partneři...

    gymradio extrifit
nutriční ordinace