Vojta Koritenský

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem profesionální kulturista, dlouhodobě působím jako osobní trenér a člen Extrifitteamu. Vytvářím nejlepší možné zázemí našeho gymu a pomáhám klientům s osobním progresem. Rád pomohu s tréninky i jídelníčkem za účelem nejlepších výsledků klienta. Věnuji se také sportovcům se závodními ambicemi. Mé významné úspěchy jsou 1. místo Mistrovství Světa NABBA 2010, 1. místo Arnold Classic am. Europe 1. místo Olympia am. Europe 2014, 1. místo DALLAS PRO 2016 men´s 212lb (kvalifikace na Mr. Olympia), 16. místo Mr. Olympia 2016.

Michaela Besniková

Osobní fitness trenérka

Něco o mně
Ahoj, já jsem Míša.
Miluji sport, kterému se plně věnuji a mou vášní je fitness, proto bylo mým cílem stát se fitness instruktorkou. Nejvíce zkušeností v oblasti fitness sportu jsem získala v Rakousku.
Snažím se motivovat a inspirovat lidi ke zdravému životnímu stylu. Proto budu ráda když vaší cestou půjdeme společně a dojdeme tak k vytouženému cíli.

Petr Novák

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Chceš změnit svůj životní styl a něco pro sebe udělat? Sníš o lepší postavě, přeješ si zhubnout, přibrat, zesílit, zlepšit fyzičku nebo zpevnit a zformovat postavu, ukážu ti cestu. Po více jak dvacetileté praxi sestavím individuální plán na míru úplnému začátečníkovi i pokročilému cvičenci podle jeho přání a možností. Začít se dá kdykoliv, tak neřeš věk ani pohlavní a pojď si plnit sny.

Lucie Poživilová, DiS.

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Cvičím přes 30 let, mám trenérskou licenci 2. třídy, absolvovala jsem studium fyzioterapie a jako zdravotní sestra se denně setkávám s pohybovými a jinými zdravotními obtížemi. Sestavím trénink, který krok za krokem dokáže problémy odstranit či minimalizovat. Začít dělat něco se svým tělem i přes zdravotní omezení se dá v každém věku. Pokud se chceš ve cvičení posunout dále, ráda ti vytvořím tréninkový a výživový plán, povedu tě, ukáži a opravím techniku cviků. Jsem aktivní závodnice ve womens physique. Trénink je možný i v německém jazyce.

Daniel Hejduk

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Cvičení a zdravému životnímu stylu se věnuji dlouhou řadu let a nejsem zastáncem drastických přístupů a diet. Dle individuálních potřeb a kondice pomohu k celkové změně životního stylu. Sestavím cvičební a stravovací plán, naučím správnou techniku cviků, budu kontrolovat výsledky a upravovat plány. Rád předám znalosti z trenérských kurzů na vojenské univerzitě v USA, které mi v různých přístupech „otevřely“ oči.

Viktor Zetocha

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Fitness se pro mě stalo spíš životním smyslem, než stylem. Baví mě předávat své znalosti druhým a pomáhat jim na jejich cestě. Osobní tréninky, jídelní a tréninkové plány, to vše na míru individuálním potřebám. Pomůžu jak začátečníkovi, tak pokročilému cvičenci. Jsem aktivní závodník kategorie Men’s physique.

Jirka Benda

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Výkonnostní posun a správně uzpůsobená strava je pro mně životním stylem. Dokáži pomoci s formováním postavy, nabíráním svalové hmoty a redukcí tuku, zlepšením fyzické kondice a síly, jídelníčky a tréninkovými plány i přípravou na kulturistické závody. Sám jsem dosáhl několika úspěchů – 3. místo na Mistrovství Čech juniorů 2016, 3. na místo Mistrovství České republiky juniorů 2016 a 4. místo na Mistrovství Čech mužů 2017.

Tereza Jirásková

Osobní fitness trenérka

Něco o mně
Cvičení se postupem času stalo mým obrovským koníčkem a každodenní rutinou, a proto jsem se jednoho dne rozhodla pro trenérský kurz a možnost předávat tak vášeň ke cvičení dál. Jestli tě neláká primárně jen dřít na strojích, budeme se věnovat cvičení s volnou váhou ve funkční zóně, můžeme se zaměřit na větší vytrvalost, flexibilitu a mobilitu,.. Mám zkušenosti s jógou i crossfitem, ráda ti tedy trénink obohatím i o tyto oblasti. Těším se na naši spolupráci!

Matyas Obst

Osobní trenér

Něco o mně
Možnost trénovat a být součástí změny stylu života klienta, se stalo vášní nikoliv prací. Celý život se věnuji sportu, který se stal mojí náplní a smyslem života.
Jsem sice velmi mladý, ale se zkušeností trénovat klienty, kteří trpí zdravotními potížemi.
Chceš-li změnit životní styl, rád se stanu součástí, dosažení cíle, ať už zlepšit stravu, zredukovat tuk, svalový rozvoj či zlepšit vytrvalost.
Zaměřuji se na techniku a provádění cviků, abychom společně předešli možným zraněním.

Něco o mně
Jsem několikaletý aktivní závodník v silovém trojboji. Můj aktuálně největší úspěch je 380 kg dřep (6. místo v ALLTIME) a 2. místo z mistrovství světa v silovém trojboji s totalem 875 kg v kategorii Junioři. Fitness a silové sporty jsou mojí vášní a životním stylem. Baví mě trénovat lidi a předávat jim mé zkušenosti pro dosažení lepších výsledků a celkově je posouvat neustále dopředu. Rád pomůžu jak začátečníkovi v naučení základních cviků, pohybů, principů v tréninku i stravě, tak pokročilému v dosažení a budování lepších výsledků. Také se věnuji závodníkům v silovém trojboji pro zlepšování techniky, tréninkových postupů a progressu.

Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Radek Kyzivát, kulturistice a fitness se věnuji už víc jak 10 let. Razím heslo: „nikdy není pozdě začít a vždy je prostor pro zlepšení“. Tak se neboj mě kontaktovat nebo si mě klidně nejdříve prohlídni na instagramu kyzi_radek . Spolu tvé plány, jak se zlepšit, dáme určitě do kupy. Mé zkušenosti snad dostatečně dokazují medailové pozice právě v kulturistice, a to například i dvojnásobné vítězství na mistrovství Čech. Budu se rád podílet i na tvém zlepšení a společně určitě najdeme cestu, abys byl/a se sebou spokojený/á.

Tomáš Világi

Osobní trenér

Něco o mně
Ahoj, jmenuji se Tom.
Fitness a zdravému životnímu stylu se věnuji už dlouhé roky, za které jsem nabral dostatek zkušeností a chtěl bych je předávat dál svým klientům. Mimo jiné se závodně věnuji kulturistice, takže v téhle oblasti mám také co nabídnout.
Mým cílem je, aby každý klient, který mě osloví, si přišel na své. Ať už jako začátečník, pokročilý cvičenec, nebo cvičenec se závodními ambicemi. Mojí hlavní prioritou je individuální přístup, skrze který zapracujeme na vytoužených cílech. Nabízím osobní tréninky v Extrifit Gym, pomohu sestavit tréninkový a stravovací plány, které budou odpovídat vašim potřebám.
Pokud vás zaujaly mé služby, neváhejte mě kontaktovat.

Alina Moshenská

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Jmenuji se Alina a celý život sportuji. Během školních let jsem dělala atletiku, hrála volejbal, basketbal a stolní tenis. S fitness jsem se setkala před 5 lety, zamilovala jsem se do tohoto sportu a začala snít o tom, že se jednou stanu trenérkou. A tak jsem nakonec vystudovala vysokou školu pedagogickou a začala pracovat jako trenérka.
Již 3 roky úspěšně pracuji jako osobní trenérka, pomáhám ženám být krásné, zdravé a šťastné. Také učím dodržovat správnou, vyváženou stravu pro nejlepší výsledky. Budu ráda, když se mnou dosáhnete svého vytouženého cíle.

Aneta Čížková

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Ahoj, já jsem Anet.
Sport všeho druhu se stal mým životním stylem, ale největší část mého sportovního srdce zabírá fitness, kterému se věnuji i závodně v kategorii Bikini fitness. Své znalosti a zkušenosti chci předávat dál, a tak jsem absolvovala kurz instruktora fitness a mnoho znalostí z oblasti výživy jsem získala studiem na vysoké škole, obor nutriční terapie, který je zaměřený i na výživu za specifických podmínek, kterými může být například nemoc. Pomohu tedy s technikou cvičení, sestavením individuálního tréninkového a jídelního plánu, po domluvě konzultace.
Chceš ukázat cestu do fitness světa, zlepšit svůj životní styl, naučit se cvičit, nebo vyzkoušet jiné přístupy bez drastického omezování? Napiš mi.
Motto „je to jen v hlavě” je to, kterým se řídím, a tak se snažím z každého dostat maximum, avšak individuálně k jeho možnostem.

Olga Prázová

Osobní trenérka, výživová poradkyně

Něco o mně
Potřebuješ zlepšit kondici, zpevnit se nebo být konečně šťastný/á ve svém těle? „Stačí přijít“ to je mé motto pro všechny, kdo chtějí začít či se posunout a neví třeba úplně jak na to. Sport mne provází od mala, cvičením a fitness se zabývám od svých 17 let. V současné době trénuji a jsem ve fitness stále aktivní – věnuji se mu závodně. Projdeme spolu Tvé potřeby a přání a pustíme se do toho. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, zdokonalíme spolu i Tvé stravovací návyky, které s cvičením úzce souvisí. Jsem tu pro Tebe a opravdu – stačí přijít. Už teď se těším!